אבי לאופר פיקוח בניה
קבלן רשום 21631
050-5253-259


פרויקטים במזכרת בתיה

פרויקטים של פיקוח בניה במזכרת בתיה ע״י אבי לאופר

אבי לאופר מפקח בניה במזכרת בתיה

מציאת קבלן שלד טוב. אמין. וזול יחסית. וכמובן את שרשרת הקבלנים של המשך הבית. בערך 22 אנשים שונים שעליהם מוטלת אחריות השלמת הבניה. יש עבודות איטום במרתף. יש איטום בגגות. יש איטום בספי החלונות. יש איטום המקלחות. יש איטום בספי הדלתות בין הבית למרפסות.זה רק חלק מעבודות הבית החשובות ביותר לאורך שנים. לכן זוג שמעוניין לבנות את ביתו החדש במזכרת בתיה או לשפץ את ביתו הקיים ולהישאר שפוי .בריא ונשוי באושר .חייב לקחת מפקח בנייה. מפקח בנייה במזכרת בתיה תפקידו לפקח על מהלך העבודה  ולתאם בין בעלי המקצוע הרבים שעובדים במקביל. מפקח בנייה צריך לדאוג שיהיה סינכרון בין בעלי המקצוע השונים ואף בעל מקצוע לא יפריע לשני וכמובן ישמור מעשיית נזקים בעבודות שנעשו ע"י בעל מקצוע אחר.

מפקח בניה מכיר את מחירי השוק וכמובן מפקח וותיק בענף ישיג את המחירים הנמוכים ביותר שיש בשוק כמובן מבעלי מקצוע מנוסים ואמינים. בעלי מקצוע טובים מקצועית אוהבים לעבוד עם מפקחי בניה כי הם יודעים שמפקח בניה יודע מה לדרוש ולא לבלבל את המוח בשטויות.

העבודה בליווי מפקח בניה זורמת בצורה טובה. מהירה ומגיעיo לסיום הבניה עם אפס ליקויים בזמן קצר יותר ואיכות גבוהה יותר.

מפקח בנייה מכיר את כל גורמי השוק שקשורים לבניית בית כמו חברת חשמל. מודדים ולכן העבודה זורמת.

לפני שבעלי הבית בוחרים מפקח לעבוד איתם הם חייבים לעשות סקר שוק .לגבי אמינותו ומקצועיותו. זה הכל הראשון והחשוב במציאת מפקח בניה.

מפקח בניה וותיק יש באמתחתו רשימת בעלי מקצוע אמינים ומקצועים שאסף במשך השנים.

אבי לאופר פיקוח בניה

מפקח בניה במזכרת בתיה , גני יוחנן , יציץ , נען , רמות מאיר , סתריה , גני הדר , בילו , קרית עקרון ועוד…